Program

Přesný rozpis programu

Harmonogram akce

14:00Začátek
15:00Taneční vystoupení Orient fusion - Tančící, plamenná Nyx
15:30Přednášky a workshopy
16:30PAVEL ČADEK - koncert
17:30Vyhlášení výsledků soutěží (o nejlahodnější řez s ovocem, Spartan race)
18:00Přednášky a workshopy
19:00JeJe ensemble (Klára Jelínková, Tomáš a František Jeřábkovi) - koncert
20:15Ohňová show - Tančící, plamenná Nyx
20:30Letní kino

Doprovodný program

Šifrovačka, střelba, Spartan race, slackline a další...

Vystupující hosté festivalu

Pavel Čadek je brněnský písničkář hrající na violoncello a samozvaný zakladatel nového hudebního žánru "cellofolk", což je něco mezi Nohavicou (folk) a Apocalypticou (cellorock). Od roku 2016 se mu kromě vítězství v několika soutěžích podařilo dělat předskokana Bratrům Ebenům, Pokáčovi a Petrovi Bende. Kromě toho spolupracuje s písničkáři Michalem Horákem a Pokáčem.
JeJe ensemble - trio Klára Jelínková, Tomáš Jeřábek a František Jeřábek, hrají multižánrové koncerty od klasické hudby přes jazz, operetu, muzikál až po současnou populární tvorbu. Všichni tři členové jsou vynikajícími a zkušenými hudebníky - Klára Jelínková se již od dětství věnovala zpěvu, absolvovala Muzikálové herectví na JAMU a momentálně působí na několika divadelních scénách v České republice, Tomáš Jeřábek je laureátem prestižní soutěže Pianista roku a např. již v r. 2012 vystupoval pro emeritního prezidenta USA Billa Clintona, František Jeřábek účinkoval na významných českých divadelních scénách, koncertoval s Filharmonií Brno a pravidelně navštěvuje mistrovské kurzy v Mikulově.
Tančící, plamenná Nyx je skupina tanečnic a tanečníků se základnou v jižních Čechách a v Brně. Od roku 2015 vystupovali třeba na Plumlově, Křivoklátu, Fajr festu, na Slavnostech pětilisté růže nebo na minulém SkautFestu. Vystupují s tanečním představením ve stylu Orient fusion i dobovými tanci a umí udělat efektní ohňovou show.